אירוע חורף הכל כלול ב- 250 ש"ח בלבד! כולל: תפריט שף משודרג, מערכות תאורה והגברה מהמתק..לפרטים >>
250 ש"ח בלבד

המלצות על מפלים

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

5 המלצות

 • קטיה רודנקו ממליצה על מפלים
  קטיה רודנקו
  05/04/2016
  "התחתנו באולם אירועים מפלים בראשון לציון, הצוות שלהם מאוד מקצועי והאוכל טרי וטעים ברמות נדירות, גם צוות המלצר..
  "התחתנו באולם אירועים מפלים בראשון לציון, הצוות שלהם מאוד מקצועי והאוכל טרי וטעים ברמות נדירות, גם צוות המלצרים היה מקצועי ודאג שלא יחסר דבר לאף אורח. המקום מהמם ביופיו ובעלי האולם ישאירו אתכם ללא דאגה אפילו לא קטנה, היו לנו 230 מוזמנים שהגיעו לחתונה".
 • אנסטסיה ומשה פרידמן ממליצה על מפלים
  אנסטסיה ומשה פרידמן
  17/03/2016
  כשאתם ניצבים מול החלטה כה קשה באיזה אולם להתחתן, אזי שלא יהיה לכם ספק. שאומרים מפלים אומרים איכות ואיכות אינה..
  כשאתם ניצבים מול החלטה כה קשה באיזה אולם להתחתן, אזי שלא יהיה לכם ספק. שאומרים מפלים אומרים איכות ואיכות אינה מילה גסה. תודה כבירה לכל מי שטרח ועמל להוציא הפקה כמו שזכינו לה בערב כלולותינו. אנו שמחים שאולם מפלים הייתה הבחירה שלנו. מפלים הגישו לנו אוכל מצוין ושירות שמעולם לא הכרתם. צוות ההנהלה שמלווה אותך מהרגע הראשון ודואג למלא אחר כל בקשה, גם הקטנה ביותר, על מנת שהערב שלכם יהא לא פחות ממושלם. למען גילוי נאות חיכיתי לשמוע ביקורות מאורחינו, לצורך הגשת חוות דעת זאת. אוכל לומר בבטחה שאורחינו אצרו בלבם אירוע בלתי נשכח, שללא דופי נעשה ברובו על ידי האולם.br מפלים אירועי יוקרה איכות היא לא מילה גסה.
 • דביר יצחקוב ממליצה על מפלים
  דביר יצחקוב
  08/01/2016
  "אולם יפה, שירות מעולה ואוכל מצוין!!! למפלים הגענו בפעם הראשונה כאורחים באירוע אחר. כבר כשהגענו התלהבנו מהמקום..
  "אולם יפה, שירות מעולה ואוכל מצוין!!! למפלים הגענו בפעם הראשונה כאורחים באירוע אחר. כבר כשהגענו התלהבנו מהמקום. האמירה הראשונה הייתה החלטית "את האירוע ברית שלנו נעשה כאן". אלירן היה איש הקשר שלנו ותמך במיליוני השאלות והבקשות בצורה סבלנית ואדיבה. אור מנהל האירועים ליווה אותנו לפני ובמהלך האירוע בכדי לייעץ ולקדם את כל רצונותינו. הוא הפעיל את הצוות בצורה מופתית. הכל התנהל כמו שעון שוויצרי. זה אולי ישמע קצת לא אובייקטיבי (בכל זאת האירוע שלנו #61514; ) אבל להמון אנשים היה חשוב להגיד שהאוכל היה פשוט טעים! ואני אומר למה להאמין לי, (אולי שלחו אותי מהאולם) ---- פשוט לבוא לראות ולטעום... לסיכום אני בהחלט ממליץ, זה ללא ספק - מפלים אירועי יוקרה".
 • הילה עזיז ממליצה על מפלים
  הילה עזיז
  06/11/2014
  "התחתנו באולם אירועים מפלים בראשון לציון. האולם קרוב אלינו ולמרבית האורחים שהזמנו וגם הכרנו את הבעלים, כך שי..
  "התחתנו באולם אירועים מפלים בראשון לציון. האולם קרוב אלינו ולמרבית האורחים שהזמנו וגם הכרנו את הבעלים, כך שידענו שנתחתן שם. האוכל היה ברמה מאוד גבוהה וכך גם נתנו לנו רמת שירות יוצאת דופן, הכל היה שם מושלם. היו לנו 420 מוזמנים".
  ספקים מומלצים נוספים: שמלות כלה | אלון ליבנה
 • אורית חלפון ממליצה על מפלים
  אורית חלפון
  29/05/2014
  "התחתנו באולם מפלים בראשון לציון, הייתי שם במספר אירועים בעבר והתלהבתי מהמקום. בנוסף אחד מהשיקולים שלנו היה..
  "התחתנו באולם מפלים בראשון לציון, הייתי שם במספר אירועים בעבר והתלהבתי מהמקום. בנוסף אחד מהשיקולים שלנו היה המיקום, רצינו שהוא יהיה נוח לרוב המוזמנים. הצוות של האולם הלך לקראתנו והתייחס אלינו בצורה מדהימה מהבעלים ועד למלצרים. היו לנו 400 מוזמנים".